Chwyć kamerę i kręć! IX L.O. zaprasza do udziału w Festiwalu Filmowym 9 Minut

2020-09-25 17:51
Zdjęcie poglądowe
Autor: pixabay.com

Dokument, fabuła, animacja i skomponowanie muzyki do wybranej sceny filmowej. W tych kategoriach oceniać będzie jury kolejnej edycji konkursu w ramach Festiwalu Filmowego 9 Minut. Jak co roku organizuje go warszawskie liceum im. Klementyny Hoffmanowej.

Jak co roku na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe. Tylko gala finałowa, ze względu na czasu pandemii, będzie w tym roku inna. - Na sali będziemy zachowywać dystans. Przed wejściem będą dostępne środki do dezynfekcji. Postaramy się jak najbardziej rozłożyć nasz festiwal na wiele sal. A ci którzy nie dotrą to niczego nie stracą, ponieważ wszystko będzie transmitowane online! - opisuje Maria Oknińska, jedna z organizatorek festiwalu. Krótkie, maksymalnie 9-minutowe etiudy na konkure mogą wysyłać uczniowie z całej Polski. Termin nadsyłania prac mija 8 listopada.

Ile kosztuje szkolna wyprawka w 2020?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE