Burza w Warszawie, jak impreza w klubie - niesamowite nagranie z Gocławia

2022-07-04 15:22
Burza w Warszawie
Autor: Fot. screen YouTube JaremaMKR / https://www.youtube.com/user/jarema33 / pixabay.com Burza w Warszawie

Co może powstać z nagrania burzy w Warszawie i muzyki? Wideo, które przywodzi na myśl wielkie klubowe imprezy pełne świateł! Taki efektowny filmik stworzył jeden z mieszkańców Gocławia. Dzieło znajdziecie w naszym artykule.

W nocy z 1 na 2 lipca Warszawę nawiedziła potężna burza. Intensywnym opadom towarzyszyły pioruny i grzmoty. Na szczęście nawałnica nie wyrządziła większych szkód. Jednemu z internautów posłużyła za to jako twórczy materiał. Użytkownik serwisu YouTube o nazwie JaremaMKR sfilmował burzę nad Warszawą obserwowaną z Gocławia, a do materiału wizualnego dołączył muzykę. Efekt robi wielkie wrażenie! Rozbłyski nad pełnym świateł miastem w połączeniu z kompozycją Armina van Buurena przywodzą na myśl klubową imprezę, lub nocny koncert na festiwalu muzyki elektronicznej. Wideo znajdziecie w dalszej części artykułu.

Zaparkował na środku ronda! Jak on się tam znalazł?

Burza w Warszawie z muzyką Armina van Buurena

Burza nad Warszawą trwała kilka godzin, lecz autor pokazał ją w przyspieszonym tempie, jako timelapse. Ścieżką dźwiękową jest zaś "Superman", znana kompozycja Armina van Buurena i duetu producenckiego Blasterjaxx. Trudno o muzykę lepiej pasującą do obrazu! Kulminacyjnym punktem filmiku jest zaś kadr z trzema błyskawicami uderzającymi jednocześnie w centrum miasta. Zobaczcie, jak to wygląda:

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE