Borkoś wybudzony ze śpiączki. Ratownik medyczny zabrał głos po raz pierwszy po wypadku

i

Autor: Instagram.pl/borkos_ratownik "Borkoś" wybudzony ze śpiączki. Ratownik medyczny zabrał głos po raz pierwszy po wypadku

"Borkoś" wybudzony ze śpiączki. Ratownik medyczny zabrał głos po raz pierwszy po wypadku

2021-11-18 18:50

Marcin "Borkoś" Borkowski wybudzony ze śpiączki. Ratownik medyczny zabrał głos po raz pierwszy po wypadku. Powiedział, jaki jest stan jego zdrowia i podziękował za wsparcie.

- Nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo się cieszę, jak bardzo jestem Wam wdzięczny za te wszystkie inicjatywy i to jak wiele zrobiliście, gdy ja nie mogłem zrobić nic...

Niestety obsługa telefonu jest jeszcze dla mnie bardzo trudna a wszystkie czynności wyczerpujące, ale nie mogłem się doczekać aby powiedzieć, że jestem i dziękuje.

Sprawność prawej ręki nie została jeszcze rozstrzygnięta, potrzebne będą kolejne zabiegi, a potem ogólna rehabilitacja, ale o tym wszystkim będę Was informować.

Zawsze marzyłem, aby udzielanie pomocy stało się bardziej powszechne, zachęcając i pokazując jak to robić.Dziś już wiem, że oddawana przez Was krew pozwoliła pomóc naprawdę wielu osobom.To wspaniałe, że pełniliście ten dyżur za mnie - czytamy we wpisie Borkosia.

QUIZ. Warszawa w literaturze. To wypada wiedzieć, nawet jak czytanie to nie twoja pasja

Pytanie 1 z 10
Stanisław Grzesiuk w "Boso, ale w ostrogach" pięknie opisał realia przedwojennej Warszawy. Głównie jakiej części?

Czytaj także: Ratownik medyczny miał tragiczny wypadek. Borkoś w końcu wraca do zdrowia!

Do tragicznego wypadku doszło 13 października. Borkoś był w bardzo ciężkim stanie, utrzymywano go w śpiączce farmakologicznej. Jego znajomi uruchomili specjalną zrzutkę pieniędzy, by zgromadzić fundusze na konieczną rehabilitację. Apelowano także o pilne oddawanie krwi.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE