Nie tylko treningi. Na akcji Stanowskiego i KTS Weszło pojawił się Borkoś

2022-08-05 8:59
Nie tylko treningi. Na Lecie w mieście ze Stanowskim i KTS weszło pojawił się Borkoś
Autor: Twitter / KTS Weszło

Od 1 sierpnia trwa piłkarskie "Lato w mieście" z KTS Weszło i Krzysztofem Stanowskim. Codziennie najmłodsi mieszkańcy stolicy mogą uczestniczyć w zajęciach sportowych oraz spotkaniach z wyjątkowymi gośćmi. Jednym z nich został Borkoś, który pomógł dzieciakom poznać szczegóły udzielania pierwszej pomocy.

Jak już informowaliśmy, Krzysztof Stanowski i KTS Weszło przy współpracy z białołęckim ratuszem od 1 sierpnia rozkręcają "Lato w mieście" dla najmłodszych, którzy chcieliby spędzić wakacje aktywnie. Bezpłatne treningi oraz spotkania z idolami odbywają się codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-15:00. Akcja potrwa do 19 sierpnia

Czytaj również: Krzysztof Stanowski i KTS Weszło z akcją dla dzieci. Ruszą wakacyjne treningi piłkarskie

Borkoś spotkał się z dziećmi, by uczyć pierwszej pomocy

Warto jednocześnie wspomnieć, że atrakcje przygotowane dla dzieciaków nie skupiają się jedynie na piłce nożnej. Choć oczywiście najważniejszą ich częścią są treningi i zabawy sportowe, najmłodsi mają również okazję poszerzyć swoją wiedzę w innych, ważnych dziedzinach.

4 sierpnia w Parku Picassa pojawił się więc popularny Borkoś, który zaprezentował uczestnikom podstawy pierwszej pomocy. 

Zdobycie podobnych umiejętności przyda się dzieciakom nie tylko na boiskach, choć trudno tu oczywiście nie pamiętać o wstrząsającej sytuacji z Christianem Eriksenem podczas Euro 2020. Swoją wiedzę najmłodsi będą mogli spożytkować w codziennym życiu, nawet jeśli na razie w ogóle się tego nie spodziewają.

Borkoś z nagrodą miasta Warszawy. Na co ją przeznaczy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE