Bohaterski pan Wiesław z warszawskich MZA. Sam zatrzymał pijanego kierowcę

2023-01-23 16:52
wiesław mza
Autor: Facebook / Miejskie Zakłady Autobusowe Warszawa

Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie pochwalili się postawą swojego kolegi, pana Wiesława. Mężczyzna dokonał bowiem obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy. - Nie mogliśmy przejść obok tego zdarzenia obojętnie - podkreślono.

- Miejskie Zakłady Autobusowe to nie tylko kierowcy - to też pracownicy zaplecza, biurowi, pracownicy infrastruktury... Poznajcie Wiesława, który pracuje w dziale Logistyki już ponad 40 lat! - czytamy we wpisie MZA.

Czytaj również: Kierowca pan Mariusz sam osłonił nagabywaną pasażerkę. MZA pokazały nagranie

Pan Wiesław z MZA zatrzymał pijanego kierowcę

Jak się okazało, pan Wiesław dokonał dziś obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy. Kierujący ten miał w organizmie aż dwa promile alkoholu.

- To już kolejny raz, kiedy Wiesław mógł się wykazać swoją czujnością na drodze - kilkanaście miesięcy temu również powstrzymał nietrzeźwego przed dalszą jazdą - podkreślono.

Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych nie ukrywali, że są dumni z takiego kolegi. Postanowili więc o jego czynach opowiedzieć internautom i w ten sposób wyrazić swoje ogromne uznanie.

Próbował ukraść rower sprzed łódzkiej katedry. Wpadł na gorącym uczynku
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE