AWARIA METRA M2 - kursuje komunikacja zastępcza [AKTUALIZACJA]

2021-04-15 9:15
AWARIA METRA M2 - kursuje komunikacja zastępcza
Autor: Janusz Jakubowski flickr.com Metro

Trzy stacje drugiej linii metra w Warszawie wyłączone z użytkowania! ZTM donosi o awarii podziemnej kolejki 15 kwietnia i uruchamia komunikację zastępczą dla pasażerów. W naszym artykule sprawdzicie, gdzie nie jeździ metro i jak kursują zastępcze autobusy dla mieszkańców.

AKTUALIZACJA

Około godziny 9:00 przywrócono kursowanie pociągów metra na całej trasie linii M2.

Awaria metra M2 - informujący o tym komunikat w czwartek około godziny 5 opublikowało na swojej stronie ZTM. Z użytkowania wyłączono trzy stacje: Księcia Janusza, Młynów i Płocka. Na stronie możemy przeczytać, że z przyczyn technicznych kursowanie pociągów metra linii M2 odbywa się w pętli: Rondo Daszyńskiego – Trocka. Powodem awarii są najprawdopodobniej problemy z systemem kierowania ruchem. Dla wszystkich pasażerów i pasażerek korzystających z metra w czwartek rano oznacza to ogromne utrudnienia i opóźnione dojazdy do pracy. ZTM uruchomiło komunikację zastępczą. Warto się dowiedzieć, jak kursują zastępcze autobusy ZTM.

Plac zabaw grozy na Ursynowie

Awaria metra M2 - jak kursuje komunikacja zastępcza?

W związku z awarią metra M2, ZTM uruchamia komunikację zastępczą. W komunikacie na stronie czytamy: Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą kursującą na odcinku objętym zakłóceniem: Metro Księcia Janusza … Górczewska – Płocka – Kasprzaka … Rondo Daszyńskiego. Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwa usuwanie awarii. Gdy metro znów ruszy, poinformujemy Was w tym artykule.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE