Atak zimy w Warszawie. Na ulice wyjechały posypywarki. Jaka pogoda 13.01.2021?

2021-01-12 19:55
Zima w Warszawie. Na ulice wyjechały posypywarki. Prognoza Pogody na 13.01.2021
Autor: Facebook/Zarząd Oczyszczania Miasta Zima w Warszawie. Na ulice wyjechały posypywarki. Prognoza Pogody na 13.01.2021

Atak zimy w Warszawie. Śnieg zasypał stołeczne ulice. Żeby uniknąć utrudnień, na drogi wyjechało blisko 200 posypywarek. Czy zima zostanie w stolicy na dłużej? Sprawdź prognozę pogody na 13.01.2021.

Taki widok to rzadkość! W Szczecinie spadł śnieg

Atak zimy w Warszawie

Atak zimy w Warszawie. Do tej pory opady śniegu w stolicy były raczej skromne. Płatki od razu zamieniały się w wodę. We wtorek wieczorem zima znów o sobie przypomniała. Na stołeczne ulice  wyjechało 170 pługoposypywarek. - Działają na tych ulicach, którymi kursują autobusy miejskie. To 1500 km dróg. Akcja potrwa kilka godzin - informuje Zarząd Oczyszczania Miasta.

Czytaj także: Deptaki w miejsce zakorkowanych ulic! Ruchy miejskie chcą przyjaznego pieszym Śródmieścia

Najszybciej ślisko robi się na mostach, wiaduktach i stromych ulicach. To właśnie o te miejsca szczególnie zadba Zarząd Oczyszczania Miasta.

Jaka pogoda w Warszawie 13.01.2021? [PROGNOZA POGODY]

Z prognoz IMGW wynika, że w nocy w Warszawie możliwe są słabe opady śniegu. Temperatura minimalna wyniesie około -3 st. C. Także w środę ma padać śnieg. Temperatura może spać do -5 st. C.

Wielki quiz o pieniądzach. Kto używa dolarów a kto rubli? Masz 50 procent szans na dobrą odpowiedź.

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. W USA płacimy:
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE