"Atak karków z BMW" w Warszawie. Nagranie budzi niepokój!

2022-08-13 22:53
Atak karków z BMW w Warszawie. Nagranie budzi niepokój!
Autor: stop cham

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na jednym ze skrzyżowań w Warszawie. Szalejące po pasach ruchu BMW zatrzymało się i z samochodu wyszło dwóch "karów". Od razu ruszyli w stronę innego kierowcy. Szokujące nagranie pojawiło się w sieci.

Na drogach nie brakuje brawurowych kierowców, którzy w dodatku zrobią co w ich mocy, aby jak najszybciej dojechać w wyznaczone miejsce. Taki zamiar mógł mieć kierujący BMW w Warszawie, który po szybkim slalomie między samochodami - zatrzymał się na czerwony świetle. 

Sytuację, która miała miejsce na skrzyżowaniu ulic aleja Jana Pawła II z aleją Solidarności nagrał kierowca, który zatrzymał się tuż za agresywnym kierowcą. 

Z auta wysiada dwóch jegomości z bojowym nastawieniu

- czytamy pod filmem opublikowanym przez STOP CHAM. Kierowca i pasażer bez wahania otwieraj drzwi stojącego obok Seata i jeden z mężczyzn wymierza cios. Następnie idzie w stronę kierowcy. Temu na całe szczęście udaje się odjechać. 

"Przyczyna całego zamieszania nie jest znana" - czytamy. 

Groby weteranów Powstania Warszawskiego cz. 1. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE