Antykwariat Grochowski urządza wielką wyprzedaż. Książki i płyty kupicie po 1 zł!

2022-08-26 13:34

Wielka gratka dla wielbicieli literatury i muzyki! Słynny Antykwariat Grochowski już po raz szósty organizuje akcję "Złap okazję". Przez cały tydzień będzie tam można kupić książki i płyty winylowe za 1 zł!

Antykwariat Grochowski to miejsce znane wszystkim warszawskim wielbicielom muzyki, literatury i interesujących "staroci". Sklep mieszczący się przy ulicy Ludwika Kickiego 12 ma w swoim asortymencie tysiące książek, płyt winylowych i cd, obrazów, plakatów oraz najróżniejszych przedmiotów. Dzięki wyjątkowemu klimatowi Antykwariat Grochowski został w 2021 roku uhonorowany tytułem "Ulubionej Księgarni Warszawy". Regularnie urządzane są tam też wyprzedaże z cyklu "Złap Okazję". Kolejna edycja akcji rusza w sobotę, 27 sierpnia i potrwa przez cały tydzień. Wiele tytułów kupić będzie można za złotówkę.

Złap okazję vol.6 - 25 000 książek i 3000 winyli po 1 zł!

Wyprzedaż w Antykwariacie Grochowskim rozpoczyna się w sobotę, 27 sierpnia i potrwa cały tydzień, włącznie z niedzielą. Sprzedaż prowadzona będzie każdego dnia od 9:00 do 19:00.

W całym lokalu oraz przed nim wystawionych zostanie około 25 000 książek i 3000 winyli do kupienia za 1 zł. Oprócz tego dostępna będzie też pula płyt CD i winylowych oraz książek po 5 złotych - ten asortyment będzie wymieniany codziennie. Warto więc przyjść na Kickiego kilka razy. O atmosferę podczas zakupów zadba DJ. szczegółowe informacje o wyprzedaży Antykwariatu Grochowskiego znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Po odgryzieniu ucha i złamaniu nosa nastąpiła zgoda.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE