839 zakażonych nauczycieli w Warszawie! Edukacja zdalna zagrożona?

2020-11-05 9:45
839 zakażonych nauczycieli w Warszawie! Edukacja zdalna zagrożona?
Autor: Canva.com 839 zakażonych nauczycieli w Warszawie! Edukacja zdalna zagrożona?

839 zakażonych nauczycieli w Warszawie! Edukacja zdalna zagrożona? Pomimo zastosowanych środków bezpieczeństwa od 1 września mamy już 839 zakażonych nauczycieli - informuje urząd miasta. 1240 przebywa aktualnie na kwarantannie, z czego 320 świadczy pracę zdalną. Na zwolnieniach lekarskich jest w tej chwili ponad 2,2 tys. pedagogów. Koronawirus nie omija też pracowników administracji i obsługi. Zakażenia odnotowano u 263 osób. 413 przebywa na kwarantannie, a ponad tysiąc osób jest na L-4.

839 zakażonych nauczycieli w Warszawie! Edukacja zdalna zagrożona? W stolicy całkowicie zawieszono zajęcia w 22 placówkach (m.in. w ośmiu przedszkolach, trzech poradniach psychologiczno-pedagogicznych, dwóch szkołach podstawowych, internacie i trzech szkołach podstawowych specjalnych), a w kolejnych 60 - częściowo ( w tym 20 przedszkolach, 25 szkołach podstawowych i 8 szkołach podstawowych specjalnych).

839 zakażonych nauczycieli w Warszawie! Edukacja zdalna zagrożona?

Zdrowi nauczyciele będą prowadzić zajęcia zdalne. Nauka zdalna pozwala również tym, którzy znaleźli by się w kwarantannie, ciągle mieć kontakt z uczniami. Póki co uczniowie nie mają się więc czego obawiać.

Premier ogłosił nowe obostrzenia
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE