31. Warszawski Triathlon Zimowy. Kiedy się odbędzie? Jak się zapisać? [INFORMATOR]

2020-01-22 15:00
31. Warszawski Triathlon Zimowy. Kiedy się odbędzie?
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne 31. Warszawski Triathlon Zimowy. Kiedy się odbędzie?

Zbliża się 31. Warszawski Triathlon Zimowy! Zawody będą prowadzone na torze łyżwiarskim „Stegny”. Łączny dystans do pokonania wynosi 16 km. Wciąż trwają zapisy!

Zawody składają się z trzech konkurencji - biegu terenowego, jazdy na łyżwach i wyścigu kolarskiego. Można wystartować samodzielnie, albo zgłosić całą drużynę. - W ubiegłym roku na starcie stanęła rekordowa liczba uczestników - 53 drużyny i 226 zawodników. Zwycięzcą 30. Warszawskiego Triathlonu Zimowego w kategorii drużynowej był MKK Team Płońsk, indywidualnie triumfował Piotr Małek - przypomina stołeczny ratusz.

To będzie morderczy wyścig, bo rywalizacja rozpocznie się od biegu terenowego - długość trasy to 4 km, czyli dwa okrążenia toru. Następna konkurencja to wyścig łyżwiarski - 2 km. Ostatni etap to jazda na rowerze. Uczestnicy muszą pokonać w ten sposób 10 km. Łącznie trasa liczy 16 km. Zmagania będziemy mogli podziwiać już w sobotę 1 lutego. Wciąż jednak można zapisać się do triathlonu. Czas zgłoszeń mija dopiero 31 stycznia. Można zapisywać się drogą elektroniczną. Lepiej jednak nie odkładać tego na ostatnią chwilę, bo obowiązuje limit miejsc - 90 drużyn i 400 zawodników przy starcie indywidualnym.

Program 31. Warszawskiego Triathlonu Zimowego:

- godz. 8.00-10.00 – zgłoszenia do wyścigu drużynowego
- godz. 9.00-12.00 – zgłoszenia do wyścigu indywidualnego
- godz. 10.30 – start wyścigu drużynowego
- godz. 12.30 – start wyścigu indywidualnego
- godz. 14.30 – dekoracja zawodników

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE