12 i 14-latek z Warszawy zostali odnalezieni w Ciechanowie. "Jesteśmy poszukiwani, chcemy do domu"

2023-01-11 12:01
Zdjęcie ilustracyjne
Autor: Canva

Udało się odnaleźć poszukiwanych chłopców z Warszawy. 12 i 14-latek zostali odnalezieni w Ciechanowie. Chłopcy sami się zgłosili na policję.

Udało się odnaleźć poszukiwanych chłopców z Warszawy

Informacje o odnalezieniu poszukiwanych chłopców z Warszawy potwierdziła nam podczas rozmowy telefonicznej oficer prasowa mł. asp. Aneta Podgórska z KPP w Ciechanowie. Chłopcy zadzwonili w nocy około godziny 1:40 na numer alarmowy, informując, że są poszukiwani i chcą już wrócić do domu. Nieletni podali miejsce, w którym obecnie przebywają, był to przystanek autobusowy na drodze krajowej nr 60. Po chłopców przyjechał patrol policyjny. 12-letni Janek i 14-letni Kewin zostali następnie przewiezieni do komisariatu policji na warszawskim Targówku, z którego odebrali ich opiekunowie. Na szczęście cała sytuacja zakończyła się szczęśliwie.

Przypominamy, że niezależnie od problemu z jakim się borykają, dzieci i młodzież mogą zadzwonić na numer 116 111 - Telefon zaufania dla Dzieci i Młodzieży. Grupa pedagogów i psychologów dyżurujących przy Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży ma doświadczenie w pracy z osobami w trudnych sytuacjach życiowych i potrzebującymi pomocy. Potrafią słuchać i rozumieją młodych ludzi.

Mały Kazio szuka nowego domu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE