Zasmakuj lata w Morenie! Zgarniaj bilety do kina i vouchery na pyszną szamę!

2022-08-15 8:26
jedzenie
Autor: unsplash.com

Wykorzystaj lato w pełni i weź udział w super akcji Galerii Morena. Przez całe wakacje możesz zgarnąć bilety do kina i vouchery do strefy gastro. Jak możesz to zrobić? Przeczytaj i zobacz, jakie to proste!

Lato to świetna okazja, by trochę się wyluzować. A co jest na to najlepszym sposobem? Wiadomo! Pyszne jedzonko albo super film w kinie. Teraz, dzięki Galerii Morena, możesz czerpać przyjemność z jednego i drugiego. Sprawdź jak wziąć udział w akcji "Zasmakuj lata w Morenie"!

Wymieniaj paragony na vouchery!

Co trzeba zrobić? To bardzo proste. Na początek zbierz do pięciu paragonów za zakupy w Galerii Morena o wartości min. 300 zł. Potem, udaj się do hostessy w Punkcie Odbioru Nagród, który czynny jest w godz. 12-20, w soboty 13, 20, 27 sierpnia i 3 września. Następnie wymień paragony na vouchery o wartości 30 zł, które będziesz mógł wykorzystać w restauracjach i kawiarniach Galerii Morena!

UWAGA: Vouchery można odbierać tylko w Punkcie Odbioru Nagród. Ważne tylko w dniu odbioru!

Akcja jest podzielona na cztery edycje trwające w dniach: 8-13 sierpnia, 14-20 sierpnia, 21-27 sierpnia i 28 sierpnia - 3 września. W danej edycji Uczestnik może rejestrować paragony za zakupy dokonane w czasie trwania tej edycji.

Szczegóły akcji znajdziesz w regulaminie na stronie galeriamorena.pl.

galeria morena
Autor: mat. prasowe

Zgarnij bilety do kina!

Jednak pyszne jedzenie to nie wszystko. Każdy uczestnik akcji może też zgarnąć bilety do kina Cinema1. Jak to zrobić?

Za udział w każdej edycji akcji "Zasmakuj lata w Morenie" dostaniesz specjalną naklejkę, którą umieścić należy na Karcie Smaków. Wystarczy, że zbierzesz trzy takie naklejki a będziesz mógł wymienić je na dwa bilety do kina!

UWAGA: Odbiór biletów wyłącznie w Punkcie Odbioru Nagród w soboty 27 sierpnia i 3 września.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE