Kadry z filmu #BringBackAlice

i

Autor: mat. promocyjne HBO Kadry z filmu #BringBackAlice

Film

Zaginęła znana trójmiejska influencerka. Tło nowego serialu od HBO Max

2023-04-20 10:03

Trójmiejskie ulice i morskie krajobrazy stały się tłem do nowego serialu #BringBackAlice. Polska produkcja, polscy aktorzy i angielskojęzyczny tytuł to najnowsza propozycja serialowa dla młodzieży.

Fabuła to mroczna historia zaginięcia. Dziewczyna po roku pojawia się jednak w mieście na nowo. Helena Englert, w głównej roli to nastolatka, zaginiona influenserka, której poszukiwania przebiegły jednak w wyjątkowo zagadkowej atmosferze. Internetowa idolka i dziewczyna z tzw. dobrego domu wraca po roku. Niemal nic nie pamięta. Ze strzępków informacji, niepokojących flashbacków i fragmentarycznych wspomnień próbuje przypomnieć sobie co się stało, jednocześnie starając się zrozumieć dziwne zachowania równieśników.

#BringBackAlice obsada

W obsadzie serialu zobaczymy m.in. Helenę Englert, Marietę Żukowską, Jowitę Budnik, Katarzynę Gałązkę, Marcela Opalińskiego, Milę Jankowską, Sebastiana Delę, Stanisława Linowskiego, Bartka Deklewę, Vitalika Havryla, Natalię Iwańską, Adama Cywkę, Marcina Steca i Sandrę Drzymalską.

#BringBackAlice co zobaczymy?

W sześcioodcinkowym serialu większość akcji toczy się w elitarnej szkole. Scenerią stała się Politechnika Gdańska. W produkcji pojawiły się też trójmiejskie ulice, sceny kręcono miedzy innymi w tunelu pod martwą Wisłą czy na elektryków. Stoczniowy i nadmorski klimat przewija się w całej akcji. 

Nowy serial od HBO Max kręcony w Trójmieście

Odcinki serialu #BringBackAlice będą dodawane na platformę HBO Max raz w tygodniu. Premiera 14 kwietnia.

W serialu zobaczymy ujęcia plenerowe z Trójmiasta:

  • trójmiejskie plaże
  • Politechnika Gdańska
  • stoczniowe żurawie
  • Sea Towers w Gdyni
Historyczne odkrycie na placu Zwycięstwa w Szczecinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE