Śmiertelny wypadek w Gdańsku. Zderzenie autobusu z osobówką. Jedna osoba zginęła [ZDJĘCIA]

2021-03-13 9:03
Wypadek śmiertelny w Gdańsku na ul. Spacerowej [ZDJĘCIA]
Autor: PAP/Adam Warżawa Jedna osoba zginęła, a jedna została ranna w zderzeniu autobusu miejskiego z samochodem osobowym w piątek wieczorem na ul. Spacerowej w Gdańsku.

Śmiertelny wypadek w Gdańsku. W piątek, 12.03.2021 r. na ul. Spacerowej doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem miejskim. Zginęła jedna osoba. Na miejscu pracowało siedem zastępów straży pożarnej.

W Gdańsku w piątek, 12.03.2021 r. na ul. Spacerowej, za ogrodem zoologicznym, doszło do wypadku. Samochód osobowy zderzył się z autobusem miejskim linii 171 operatora BP Tour. Pojazd wpadł do rowu.

– 1 ofiara śmiertelna, 1 osoba poszkodowana, trafiła do szpitala – to osoby z samochodu osobowego – poinformował oficer dyżurny SKKW.

Dodał, że w autobusie było 10 osób, nikomu nic się nie stało.

Zygmunt Gołąb z Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku poinformował, że wszyscy pasażerowie opuścili autobus o własnych siłach. W ich ewakuacji pomagał jego kierowca.

Na miejscu pracowało 7 zastępów straży pożarnej. Droga była zablokowana.

Śmiertelny wypadek w Gdańsku. 12.03.2021 r. Zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej

– Z powodu wypadku na ul. Spacerowej i zablokowanego przejazdu, autobusy linii: 169, 171, 179, kursują objazdem w obie strony przez ul. Słowackiego – poinformował w komunikacie ZTM Gdańsk.

Autobus linii 171, który brał udział w wypadku na ul. Spacerowej, jechał z Gdyni do Gdańska Oliwy.

Śmiertelny wypadek w Rzgowie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE