wiadukt

i

Autor: GZDiZ

Wiadukt nad ul. Kontenerową będzie zamknięty! Od wtorku (19.10) kierowców z Gdańska czekają nowe utrudnienia

2021-10-18 11:10

Od 19 do 29 października potrwają prace na wiadukcie nad ul. Kontenerową w ciągu ul. Sucharskiego. Ich celem będzie wymiana dylatacji obiektu. W czasie robót wiadukt zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu. Kierowcy będą zmuszeni korzystać z objazdów.

Oprócz wymiany dylatacji zakres prac na wiadukcie obejmuje również korektę ustawienia łożysk obiektu. Z tego względu wiadukt będzie musiał zostać całkowicie zamknięty – od ronda im. Komitetu Obrony Robotników do skrzyżowania z ul. Kontenerową.

Jednocześnie wyznaczony zostanie objazd dla pojazdów jadących w kierunku Obwodnicy Południowej. Prowadzi on przez Tunel pod Martwą Wisłą w kierunku Letnicy do Węzła Harfa. Kierowcy będą mogli tam zawrócić i Tunelem pod Martwą Wisłą w kierunku Stogów dostać się na Trasę Sucharskiego.

Utrudnienia będą czekały także pasażerów gdańskich autobusów! We wtorek (19.10) wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu linii autobusowych: 106, 138, 158, 258. Dodatkowo przystanek „Ku Ujściu” 02 zostanie zawieszony. TUTAJ można sprawdzić tymczasowy rozkład jazdy, obowiązujący w czasie prac. Przywrócenie stałej organizacji ruchu planowane jest na koniec października.

Są związane z planowanym zamknięciem wiaduktu w ciągu ul. Sucharskiego nad ul. Kontenerową na Stogach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE