Tragedia w Kościerzynie. Śmiertelne zatrucie tlenkiem węgla. Jedna osoba nie żyje

2022-12-03 17:52
pilne
Autor: eska

Dwie osoby zatruły się tlenkiem węgla w trakcie budowy domu w Kościerzynie. Mimo reanimacji nie udało się uratować 47-letniego mężczyzny. 41-letnia kobieta trafiła do szpitala.

Jak przekazał dziennikarzom oficer prasowy KP PSP w Kościerzynie mł. kpt. Mateusz Szmaglik, służby o zdarzeniu zostały poinformowane w sobotę o godz. 14:30.

- Otrzymaliśmy informację, że na terenie budowanego domu jednorodzinnego przy ul. Gałęźnej w Kościerzynie leżą dwie nieprzytomne osoby - kobiety i mężczyzny - precyzował.

Dodał, że pomimo prowadzonej przez strażaków resuscytacji krążeniowo-oddechowej u 47-letniego mężczyzny, nie udało się go uratować. Do szpitala została przetransportowana 42-letnia kobieta.

Szmaglik przekazał również, że detektor wielogazowy, którego w budynku użyli strażacy, wskazał na znaczne przekroczenie tlenku węgla.

Na miejscu pracują policjanci i prokurator, którzy będą ustalali przyczyny wypadku.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE