Tak wygląda "typowy Janusz" nad polskim morzem? Wideo podbija internet!

2022-07-04 17:40
Tak wygląda typowy Janusz nad polskim morzem? Wideo podbija internet!
Autor: Screen z YouTube: WFOŚiGW w Gdańsku Tak wygląda "typowy Janusz" nad polskim morzem? Wideo podbija internet!

Z wąsem, w skarpetkach do sandałów, jadący na plażę z parawanem i torbą wypełnioną piwami. Tak wygląda "typowy Janusz" odpoczywający nad polskim morzem. Ale czy na pewno to on ma powody do wstydu? Zaskakujący spot opublikował w sieci Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Nagranie momentalnie podbiło internet!

Sezon urlopowy trwa! Do najbardziej atrakcyjnych miejsc wypoczynkowych województwa pomorskiego przyjechało wielu wczasowiczów. Zapełniły się nadmorskie plaże, kąpieliska, lasy i parki. W związku z tym Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku wystartował z nową kampanią społeczną "ekoTurysta" zwracającą uwagę na zaśmiecanie odwiedzanych przez turystów miejsc. W ramach akcji instytucja stworzyła spot zatytułowany "Prawdziwy Janusz na polskiej plaży 2022". Dlaczego właśnie w ten sposób? Co właściwie jest prawdziwym obciachem na plaży? Czy na pewno "typowy Janusz" w skarpetkach do sandałów? Będziecie zaskoczeni!

Nagranie zrobiło prawdziwą furorę w sieci. Internauci są zachwyceni kampanią. — Od dziś Janusz - to brzmi dumnie! Taki nasz powiatowy superbohater w podkoszulku zamiast peleryny. Dobry spot — czytamy jeden z komentarzy.

"Szanuję, na propsie. W każdym dużym mieście przydałaby się taka kampania. Bo syf nie tylko na plaży jest obciachowy. Ale też na trawnikach miejskich, ulicach, placach zabaw, czy rynkach miast."

"Świetny spot, widać, że robił go ktoś z głową i żyjący w XXI wieku."

"Tak, to jest to! Bardzo świeży i zaskakujący pomysł na kampanię :)"

"Perełka. To powinno być puszczane w kinach przed filmami. Najlepiej w kilku wersjach i w całym kraju."

"Pierwszy raz widzę kampanię społeczną, która nie dość, że nie jest cringowa to jeszcze niesie słuszne przesłanie. Nie sądziłem, że tego dożyję."

"Janusz z zasadami. Posprzątać po kimś bez poklasku i selfie jest bezcenne."

"Więcej takich Januszów oraz Cebulaków leci za świetną montaż filmu i super pomysł z porządkiem. Niestety syf wszędzie to realia..."

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE