Szczepienie na Jarmarku św. Dominika. Zaszczep się a otrzymasz bon na smakołyk lub napój

i

Autor: gdansk.pl

Szczepienie na Jarmarku św. Dominika. Zaszczep się a otrzymasz bon na smakołyk lub napój

2021-08-03 12:18

Od 24 lipca, czyli pierwszego dnia Jarmarku na Skwerze Heweliusza przy Wielkim Młynie, działa plenerowy punkt szczepień przeciw COVID-19. Do tej pory zgłosiło się ponad 900 osób.

"Największym zainteresowaniem cieszy się jednodawkowa szczepionka firmy Johnson&Johnson. Cieszymy się, że osoby odwiedzające Jarmark, który kojarzy się z atrakcjami, zakupami i pysznym jedzeniem stał się miejscem, gdzie podejmowana jest decyzja o szczepieniu. To jest dowód na to, że mimo wakacji, urlopów, nie zapominamy o wspólnym bezpieczeństwie. Czekamy na Państwa siedem dni w tygodniu od godziny 10.00 do 20.00 na Skwerze Heweliusza"

- informuje Katarzyna Brożek, rzeczniczka prasowa COPERNICUS Podmiot Leczniczy, który odpowiada za wykonywanie szczepień.

Od poniedziałku na każdą zaszczepioną osobę czeka niespodzianka. Do certyfikatu potwierdzającego szczepienie dodawany jest bon o wartości 10 zł na smakołyk lub napój. Bon wykorzystać można w strefie gastronomicznej przy Skwerze Heweliusza codziennie, do 15 sierpnia w godz. 10.00-22.00

Czy politycy powinni dostać podwyżki? Zdania Polaków podzielone
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE