papieros

i

Autor: maxpixel.net

Sopot: Poszukiwany wpadł, bo palił papierosa na peronie

2021-10-21 12:31

W czwartek (21.10) nad ranem policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku podjęli interwencję wobec mężczyzny, który palił papierosa na peronie dworca w Sopocie. Okazało się, że za 39-latkiem wystawiony został list gończy i poszukiwali go funkcjonariusze z Jastrzębia-Zdroju. Mężczyzna od razu został zatrzymany.

Przed godziną 6.00 rano policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku w trakcie patrolowania rejonu dworca zauważyli mężczyznę, który palił papierosa na peronie. Funkcjonariusze od razu podjęli interwencję i ustalili, że sprawcą wykroczenia jest 39-latek.

"Podczas sprawdzania danych 39-latka w systemach policyjnych okazało się też, że został za nim wystawiony list gończy i poszukiwali go funkcjonariusze z Jastrzębia-Zdroju. Mężczyzna od razu został zatrzymany przez interweniujących policjantów i doprowadzony do sopockiej komendy"

- komentują policjanci. 

Wkrótce trafi on do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo kradzieży z włamaniem. Za wykroczenie mężczyzna został pouczony.

Potworna zbrodnia na toruńskiej starówce. Policja dopadła 29-latka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE