Simeon Sławczew może wrócić do Lechii. Bułgara od podpisania umowy mają dzielić testy medyczne

2022-12-28 17:21
Simeon Sławczew
Autor: Metodi_Shumanov / twitter

Bułgarskie media podały informacje, że Simeon Sławczew może wrócić do Lechii Gdańsk na zasadzie wolnego transferu. W obecnych realiach byłoby to duże wzmocnienie drugiej linii.

Siemeon Sławczew po  tym jak w 2018 roku opuscił Lechię Gdańsk reprezentował barwy Kazachskiego Qarabağ FK. Spędził tam jeden sezon, grając w eliminacjach do Ligi Mistrzów i w fazie grupowej Ligi Europy. Na początku sezonu 2019/20 odszedł do swojej ojczyzny - Bułgarii. Tam grał w Levskim Sofia, były to jednak sporadyczne występy. W wyniku tego Sławczew odszedł do innego klubu ze stolicy Bułgarii - Lokomotiva Sofia, w którym udało się nieco więcej pograć. Simeon Sławczew to także 25 krotny reprezentant swojego kraju. W koszulce narodowej wybiegł jednak ostatnim razem w 2019 roku.

Dla Bułgara powrót do Lechii może okazać się bardzo cenny. Wróci do sprawdzonego środowiska i będzie miał szansę na regularną grę. Lechii, po tym jak wskutek kontuzji wypadł De Kamps, potrzebny jest agresywny i wybiegany środkowy pomocnik.

O tym, że Sławczew ma przejść na dniach testy medyczne, po których podpisze 2.5 letnią umowę z Lechią Gdańsk poinformował Bułgarski sportal.bg 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE