Rusz się z kanapy! W Parku Trampolin JUMPCITY trwają wyskokowe wakacje

2021-07-17 7:00

Wakacje w pełni, a ty kolejny dzień leżysz na kanapie i zastanawiasz się, jak je wykorzystać? To może… poskaczemy? W Parku Trampolin JUMPCITY do końca sierpnia trwają wyskokowe wakacje! Chętni mogą wziąć udział w pięciodniowych zajęciach z akrobatyki oraz parkoura. Dobra zabawa i wybuchowa dawka endorfin gwarantowana. Szczegóły poniżej.

Wakacje to czas beztroski, odpoczynku, ale również świetna okazja, by spróbować czegoś nowego! Na przykład… akrobatyki i parkoura. Takie zajęcia organizuje Parku Trampolin JUMPCITY. W programie zabawa połączona z zajęciami ruchowymi pod nadzorem wykwalifikowanych, przyjaznych trenerów. Na uczestników, oprócz zajęć, czeka również smaczny poczęstunek. A to wszystko za jedyne 399 złotych. Zainteresowany? Zapisz się w recepcji wybranego parku JUMPCITY (listę lokalizacji znajdziesz na dole) lub mailowo (gdynia@jumpcity.pl, gdańsk@jumpcity.pl, katowice@jumpcity.pl, rumia@jumpcity.pl).

Zajęcia odbywają się w kilku turnusach. Każdy z nich trwa pięć dni, z czego ostatni rozpoczyna się 23 sierpnia. Grupa składająca się od 5 do 15 osób spotyka się zawsze od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 13.00.

Park Trampolin JUMPCITY – atrakcje dla każdego

Tysiące metrów kwadratowych trampolin, mnóstwo atrakcji oraz wyjątkowi trenerzy, którzy tworzą niesamowitą atmosferę. W JUMPCITY każdy znajdzie coś dla siebie. We wszystkich obiektach dostępne są baseny z gąbkami, areny z koszami do ćwiczenia wsadów, ścieżki akrobatyczne, trampoliny sportowe oraz areny dodgeball przeznaczone do gry w zbijaka. To również miejsce, w którym spełnisz swoje marzenia o lataniu i przekonasz się, że walka z grawitacją jest możliwa!

- Płeć i wiek nie mają znaczenia! Liczy się jedynie nieskrępowana radość i wybuchowa dawka endorfin, jaką dostarcza skakanie na trampolinach. Naszym celem jest dzielenie się swoją pasją i poszerzanie grona zapaleńców, którzy każdego dnia będą przełamywać swoje słabości na trampolinach - tłumaczą pracownicy parku trampolin.

Parki Trampolinowe JUMPCITY są dostępne w aż czterech lokalizacjach:

JUMPCITY Gdynia

ul. Tadeusza Wendy 7/9

81-341 Gdynia, tel: 58 380 07 70

JUMPCITY Gdańsk

al. Grunwaldzka 355 (vis-a-vis Uniwersytetu Gdańskiego);

80-309 Gdańsk, tel: 58 380 80 88

JUMPCITY Rumia

ul. Grunwaldzka 108 (Port Rumia)

84-230 Rumia, tel: 58 380 17 65

JUMPCITY Katowice

ul. Tadeusza Kościuszki 227

40-600 Katowice, tel: 32 781 88 84

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej. Odwiedź też JUMPCITY na Facebooku, by być na bieżąco i nie przegapić najnowszych ofert oraz promocji.

Artykuł sponsorowany

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE