Policja

i

Autor: Unsplash.com

Pościg w centrum Gdańska za kierowcą osobówki. Nie miał licencji na przewóz osób

2023-03-22 20:05

Policjanci ruchu drogowego z Gdańska zatrzymali 23-latka, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się okazało, mężczyzna chciał uniknąć kontroli policyjnej, ponieważ nie miał licencji na przewóz osób.

W poniedziałek po północy na al. Zwycięstwa policjanci dali sygnał do zatrzymania dla kierowcy Skody. Mundurowi zrównali się z samochodem kierującego i wskazali miejsce do zatrzymania. Mężczyzna jednak tego nie zrobił, gwałtownie skręcił i zaczął uciekać. Rozpoczął się pościg!

Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za kierującym, dając mu polecenia do zatrzymania się, przy pomocy sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Mężczyzna jechał dalej i na Węźle Kliniczna przejechał na czerwonym świetle.

Ostatecznie kierujący zatrzymał pojazd na ul. Marynarki Polskiej. Policjanci natychmiast zatrzymali 23-letniego obywatela Gruzji.

Mieszkaniec Sopotu w rozmowie z funkcjonariuszami przyznał, że chciał uniknąć kontroli drogowej, ponieważ świadczy usługi transportowe i nie ma licencji na przewóz osób. Policjanci zatrzymali prawo jazdy obywatelowi Gruzji, a samochód, którym jechał, odholowano na parking strzeżony. 23-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut za niezatrzymanie się do kontroli.

Dostał 21 tys. zł mandatu! Nagranie policyjnego pościgu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE