Pomóż bezdomnym zwierzętom i zgarnij… tablicę! Schronisko „Sopotkowo” rozpoczyna niecodzienną zbiórkę datków

2020-02-24 16:04
tablice
Autor: Facebook Sopotkowo

Pomoc dla schroniska, w zamian za… tablicę. Sopotkowo rozpoczyna niecodzienną zbiórkę środków dla bezdomnych psów i kotów. Każdy, kto wspomoże finansowo podopiecznych schroniska, otrzyma oryginalny szyld z nazwą jednej z sopockich ulic.

-Tablice w Sopocie zostały wymienione w ubiegłym roku i wtedy pojawiło się pytanie, co zrobić ze starymi szyldami. Postanowiliśmy przekazać je jednej z organizacji pozarządowych i padło na Schronisko „Sopotkowo” -mówi wiceprezydent Sopotu, Magdalena Czarzyńska-Jachim.

Do przytuliska trafiło ok. 200 tablic-cegiełek. W zamian za mniejszą trzeba ofiarować datek w wysokości 60 złotych, a za większą – 80 złotych. Odbiór dostępnych tablic w zamian za darowiznę jest możliwy w siedzibie Sopotkowa – w każdą niedzielę między godz. 14:00 a 16:00. Schronisko nie przyjmuje rezerwacji – kto pierwszy, ten lepszy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE