Oto TAJNY radiowóz drogówki z Gdyni. Takiego auta się nie spodziewasz! - WIDEO

2021-03-22 11:25
Nieoznakowany radiowóz w Gdyni
Autor: YouTube - 24plreporter Nieoznakowany radiowóz w Gdyni

Kierowcy odruchowo zwalniają na widok Opla Insigni we wstecznym lusterku i uczą się zwalniać, gdy z tyłu jedzie BMW serii 3 F30. Takiego radiowozu, jakim dysponują "tajniacy" z Gdyni nikt się jednak nie spodziewa. Mocny silnik, niepozorny wygląd i słuszny wiek auta sprawiają, że kierowcy schwytani przez tajny radiowóz zazwyczaj są w szoku.

Z czym kojarzy się BMW serii 5 E60? Na pewno ze świetnymi osiągami, niezłym komfortem, no i może trochę z agresją za kierownicą i stereotypowym właścicielem. Kierowcy, którzy zobaczą białe BMW E61 (a więc kombi) w lusterku wstecznym raczej nie spodziewają się, że za chwilę otrzymają mandat za przekroczenie prędkości.

SprawdźZepchnął drugiego kierowcę z drogi, KARMA wróciła do niego od razu! - WIDEO

Na starą, białą "piątkę" lepiej uważać w Gdyni. To właśnie po tym mieście poruszają się tajniacy, którzy do dyspozycji mają BMW z silnikiem 3.0 o mocy 231 KM. Mimo kilku lat na karku, takie BMW wciąż nie należy do najwolniejszych aut, a jego niepozorność zgubiła już niejednego kierowcę. Znaki szczególne? Biały kolor i brak ksenonowych reflektorów to nieczęsty widok w tym modelu.

Jak wynika z filmu, funkcjonariusze w nieoznakowanym radiowozie szczególnie lubią łapać tych, którzy przekraczają dozwoloną prędkość w Tunelu pod Martwą Wisłą. Łatwo jest się tam zapomnieć i stracić prawo jazdy. Praktycznie codziennie kierowcy tracą uprawnienia właśnie w tym miejscu.  

Zobacz WIDEO:

Źródło: Oto TAJNY radiowóz drogówki z Gdyni. Takiego auta się nie spodziewasz! - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE