Malbork: Niemowlę w ciężkim stanie trafiło do szpitala. Prokuratura zbada, czy nie doszło do pobicia

2020-02-06 18:46
dziecko
Autor: pixabay.pl

Prokuratura sprawdzi, czy doszło do pobicia niemowlęcia. W środę (5.02) do szpitala w Malborku trafiła dziewczynka z licznymi obrażeniami ciała. Dziecko było w ciężkim stanie – lekarze postanowili o jego przewiezieniu na gdański OIOM, a o całej sprawie powiadomili organy ścigania.

-Prokurator został powiadomiony o tym, że czterotygodniowa dziewczynka została przewieziona na oddział intensywnej terapii szpitala Copernicus w Gdańsku. Dziecko miało liczne obrażenia, a także ślady świadczące o wcześniejszych urazach. Stan dziewczynki jest ciężki -mówi Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Niewykluczone, że sprawcami pobicia są rodzice, którzy przywieźli dziecko do szpitala.

O szczegółach posłuchasz w naszym materiale!

Rodzice dziewczynki to mieszkańcy powiatu malborskiego w wieku 21 i 22 lat. Oboje będą przesłuchani przez prokuraturę rejonową w Malborku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE