"Krystek" wychodzi na wolność. "Łowca nastolatek" ma na koncie kilkadziesiąt przestępstw

2021-11-17 15:46
Krystek
Autor: mat. pras.

„Łowca nastolatek” wychodzi na wolność. Sąd w Wejherowie nie zgodził się na przedłużenie aresztu dla Krystiana W., o które wnioskowała prokuratura. Mężczyzna ma na koncie kilkadziesiąt przestępstw - większość na tle seksualnym. Dowiesz się więcej z dalszej części artykułu.

Oskarżony 44-latek z Sopotu, znany jako „Krystek”, miał wykorzystywać nastolatki oraz dokonywać oszustw. Zarzuca mu się ponad 65 przestępstw, w tym 40 dotyczących czynów seksualnych. Teraz mężczyzna decyzją sądu opuści więzienie.

Czytaj także: Więzienie dla "Krystka". Jest oskarżony o 65 przestępstw

- Nie mogę w to uwierzyć – mówi nam mama 14-letniej Anaid, dziewczyny, która pokrzywdzona przez Krystka, rzuciła się pod pociąg. - Właśnie dowiedziałam się o decyzji rządu. Jestem załamana. Dziewczyny się boją. Nie wiem, co mam powiedzieć. Dla mnie to jest straszne. Ten sąd się do niczego nie nadaje. Nie ma możliwości, żeby nie byli przekupieni. To jest niemożliwe - dodaje z płaczem.

W niedzielę 21 listopada „Krystek” kończy odbywanie kary tzrech lat więzienia za gwałt na 17-latce. Następnego dnia będzie mógł wyjść na wolność. Drugi wyrok - za kontakty o charakterze seksualnym z nieletnimi - jeszcze się nie uprawomocnił.

Młodzieżowe słowa roku 2021 - czy wiesz co oznaczają?

Pytanie 1 z 9
Co oznacza młodzieżowe słowo foliarz?
Poradnik Zdrowie: DDA
Źródło: "Krystek" wychodzi na wolność. "Łowca nastolatek" ma na koncie kilkadziesiąt przestępstw
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE