High League wraca do Trójmiasta! Gala odbędzie się 04.06 w Ergo Arenie

2022-05-18 17:00
Marcin Dubiel - Alberto: WYNIK walki. Kto wygra na High League 3? [GŁOSOWANIE]
Autor: High League Marcin Dubiel - Alberto: WYNIK walki. Kto wygra na High League 3? [GŁOSOWANIE]

Gwiazdy Internetu znów zmierzą się w oktagonie! Już 4ego czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie odbędzie się trzecia odsłona gali High League, której szefem jest - znany z naszej anteny - raper Malik Montana. W karcie walk zaplanowano 8 pojedynków.

- W pojedynkach wystąpią między innymi raper Alberto, influencer i youtuber Marcin Dubiel, a także kulturyści Robert Burneika i Robert "Robur WK" Orzechowski. Duże emocje wywołuje również kolejne starcie z udziałem Denisa "Bad Boya" Załęckiego, który w klatce wyjaśni kolejny konflikt - mówi Maciej Szumowski, PR Manager High League.

7 pojedynków odbędzie się na zasadach MMA, czyli najbardziej widowiskowej formule sportów walki. - Jedno starcie, w którym zmierzą się influencerki Aniela "Lil Masti" Bogusz i Zusje Astafiewa, odbędzie się w formule boksu birmańskiego, którego dotychczas nie widzieliśmy we freak-fightach. Jest to sport walki wywodzący się z Azji. Walka toczy się wyłącznie w stójce i dozwolone są uderzenia głowami. To będzie niezapomniane i historyczne zestawienie - dodaje Maciej Szumowski.

Poza walkami, organizatorzy zapowiadają mnóstwo niespodzianek, w tym koncerty i premiery światowych hitów. Bilety są jeszcze dostępne w sieci, a na wydarzenie zaprasza radio ESKA.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE