Arka Gdynia zniszczyła Stomil Olsztyn! Arka nie dopuszczała przeciwnika do głosu

i

Autor: Arka Gdynia/ Facebook

Hat-tricka Marcjanika i kapitalna bramka Adama Deja. Arka Gdynia wygrała ze Stomilem Olsztyn 6:0

2021-12-06 12:13

Hat-tricka Marcjanika i kapitalna bramka Adama Deja. Arka Gdynia rozgromiła Stomil Olsztyn aż 6:0 w 20. kolejce Fortuna 1. Liga, a zarazem ostatniej w 2021 roku. – Cieszą te bramki, cieszy ta gra. Cieszy nas nasze zwycięstwo – mówił po meczu Ryszard Tarsiewicz, trener żółto-niebieskich.

Gdynianie nie mieli ostatnio dobrej serii w lidze. Doznali aż trzech porażek z rzędu: na wyjeździe 1:3 z Sandecją Nowy Sącz i po 0:1 z Zagłębiem Sosnowiec oraz Chrobrym Głogów. W efekcie spadli dopiero na ósme miejsce w tabeli.

– Super, że nareszcie mogliśmy dać trochę radości naszym kibicom. Teraz mamy chwilę, by spędzić czas z rodziną. A po świętach wracamy do ciężkiej pracy – podkreślał Michał Marcjanik.

– Teraz stawiamy na indywidualną prace zawodników. Ale ważny jest też odpoczynek – skomentował szkoleniowiec Arki Gdynia.

Arka Gdynia odniosła najwyższe zwycięstwo w tym sezonie ze wszystkich drużyn w pierwszej lidze. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE