Gdański Zarząd Dróg i Zieleni podsumowuje ubiegły rok!

2020-02-03 20:01
GZDiZ
Autor: GZDiZ

Tysiące posadzonych drzew i kwiatów, kilometry wyremontowanych ulic, ale też codzienne usuwanie awarii dotyczących miejskiej infrastruktury. Gdański Zarząd Dróg i Zieleni podsumował działania przeprowadzone w 2019 roku.

Jednym z ważniejszych zadań realizowanych przez Gdański Zarząd Dróg i Zieleni jest bieżące utrzymanie ulic oraz chodników. W 2019 roku drogowcy przeprowadzili remonty nawierzchni bitumicznej na łącznej powierzchni ponad 15 tys. m2. Poza tym utwardzili blisko 26 tys. m2 nawierzchni gruntowych i wyremontowali ponad 6 tys. m2 chodników i odnowili oznakowanie dróg o łącznej powierzchni ponad 78 tys. m2.

W 2019 roku pracownicy GZDiZ posadzili 2159 drzew i ok. 40000 kwiatów, bylin oraz krzewów. Posadzili również 20 000 cebulek kwiatów. A jakie działania jeszcze przeprowadzono w ubiegłym roku? O tym posłuchacie w naszym materiale!

Rok w Gdańskim Zarządzie Dróg i Zieleni podsumowuje rzeczniczka spółki, Magdalena Kiljan. Posłuchaj!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE