ESKA Summer City Trójmiasto

i

Autor: Laser Wars

Ekipa ESKA Summer City powoli się rozkręca! Zobacz co robiliśmy i gdzie będziemy w ten weekend

2022-06-30 23:00

Za nami pierwszy tydzień ESKA Summer City. Przypomnijmy, nasza kultowa akcja w tym roku rozpoczęła się w ostatnią sobotę, 25 czerwca. Wakacje przywitaliśmy z Galerią Morena podczas eventu na dachu centrum handlowego. Sezon jednak dopiero się zaczął, przed nami wciąż prawie 9 tygodni niesamowitych imprez, wyzwań i spotkań ze słuchaczami. Gdzie już byliśmy? A gdzie będziemy w najbliższym czasie? Odpowiedź znajduje się poniżej.

W poniedziałek i wtorek postawiliśmy jeszcze na chillout. Każdy z nas potrzebował chwili aby dobrze przygotować się do tegorocznej akcji ESKA Summer City. W końcu ten sezon, kiedy wszystko wróciło do życia, ma być bardzo intensywny, a co za tym idzie, potrzebujemy sporo energii. 

Koniec leniuchowania nastał w środę. To właśnie tego dnia Ewa i Paweł wybrali się wspólnie do Władysławowa i Jastarni. Na miejscu czekali na nich słuchacze, którzy w nagrodę za spotkanie zgarnęli pakiet wakacyjnych upominków, a w nim: pomarańczowe okulary przeciwsłoneczne, torby materiałowe na zakupy, czapki z daszkiem, płyty CD, koszulki z nadrukiem i wiele, wiele innych. Najwięksi szczęściarze zgarnęli również bilety na piątkowy koncert Popka w Jastarni! Król Albanii wystąpi wieczorem na Wejściu 49.

ESKA Summer City Trójmiasto

i

Autor: Ewa Górniak

W czwartek czekało nas nie lada wyzwanie! Najpierw pojawiliśmy się na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN, gdzie rozmawialiśmy zarówno z wokalistami jak i jury, w którym zasiadali m. in. Kasia Cerekwicka i Łukasz Zagrobelny. Warto dodać, że gala finałowa konkursu odbędzie się w muszli koncertowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni w niedzielę o 18:00.

ESKA Summer City Trójmiasto

i

Autor: Gdynia OPEN

Później odwiedziliśmy Laser Wars w Galerii Metropolia w Gdańsku. Po zwiedzeniu całego obiektu rozegraliśmy pojedynek paintballa laserowego ESKA vs. słuchacze! Nie było łatwo, choć ostatecznie wygraliśmy... i to wcale nie dlatego, że do naszej drużyny, aby wyrównać składy, dołączył manager obiektu :). Przegrani jednak nie mieli zamiaru się smucić, tylko zatracić w tym co najlepsze, bo każdy z graczy otrzymał od nas siatkę pełną eskowych gadżetów!

ESKA Summer City Trójmiasto

i

Autor: Laser Wars

Kolejne dni będą dla nas niemniej intensywne. W piątek ponownie pojawi się w Galerii Metropolia we Wrzeszczu. Tym razem jednak pójdziemy na kręgle do U7. Jeśli nie macie planów na piątek lub po prostu chcecie się schować przed upałami, które panują na zewnątrz, wpadajcie z nami około 14:00! Tu również chętnie zagramy przeciwko Wam ;)Jutro wieczorem z kolei odwiedzimy Wyspę Drogowiec w gdańskim Sobieszewie, gdzie imprezę poprowadzi nasz człowiek - DJ Pablo Lemke.

W sobotę rano znów wywieje nas na Wyspę Sobieszewską. To właśnie tam startować będzie maraton Wisła 1200. Uczestnicy na rowerach przejadą z Gdańska aż do Babiej Góry, wzdłuż najdłużej rzeki w Polsce. W środku dnia pojawimy się też na Pikniku Integracyjnym na Polance Redłowskiej w Gdyni organizowanym w ramach festiwalu Gdynia OPEN. Wieczorem kolejna impreza. Na której wylądujemy? Tego sami jeszcze nie wiemy! Ale szukajcie nas w Jastarni na Wejściu 49 lub w Gdańsku w klubie Kwadratowa. W przypadku drugiej miejscówki mamy dla Was niespodziankę! Na hasło ESKA BAWI SIĘ W KWADRATOWEJ, do 23:00 wejście za darmo.

ESKA Summer City Trójmiasto

i

Autor: Ewa Górniak

Najgoręcej będzie w niedzielę. A przynajmniej pod kątem aktywności, jakie nas czekają. Przed południem odwiedzimy Plażowe Mistrzostwa Budowlanych w Kuźnicy na półwyspie helskim. Będziemy podziwiać zamki i inne budowle zrobione jedynie z piasku! Później na campingu Chałupy Centrum dowiemy się jak sporządzić koktajle, którymi można się schłodzić w upalne dni. Wieczorem wpadniemy jeszcze na wspomnianą już galę finałową Gdynia OPEN. Z kim widzimy się na trasie?