Koncert Dawida Podsiadło w Warszawie (27.08.2023)

i

Autor: jo/ eska.pl

koncerty

Dawid Podsiadło w Gdańsku! Kiedy? Ile kosztują bilety?

2023-11-03 14:57

80 tysięcy osób na PGE Narodowym - tyle zgromadził Dawid Podsiadło podczas koncertu na PGE Narodowym. Ogłosił też nową trasę stadionową w formule 360, czyli ze sceną ustawioną na środku obiektu. Dawid podsiadło zagra też w Gdańsku! Kiedy? Ile kosztują bilety?

Dawid Podsiadło na Polsat Plus Arenie w Gdańsku!

Dawid podczas sierpniowego koncertu w Warszawie przekazał zgromadzonej publiczności na stadionie oraz przed ekranami, że już w 2024 roku zagra na kilku stadionach w tej samej formule, czyli ze sceną postawioną na środku obiektu. 

Zagraliśmy setki koncertów, ale to co wydarzyło się w sobotę, to było piękne, nowe doświadczenie. Nie wiem, ile zrobiłem kroków tego wieczoru, ale na bank bardzo dużo i cieszę się, że w przyszłym roku znowu będę mógł ich tyle zrobić. Energia tego wielkiego tłumu i dziesiątki tysięcy ludzi śpiewających razem – to coś, co powoduje ogromne emocje. Kiedy kończyliśmy występ już myślałem o tym, że to wspaniałe, że będziemy mogli to powtórzyć - gdyby nie to, mógłbym być trochę smutny, że to już koniec

- mówi Dawid Podsiadło.

Dawid Podsiadło zaplanował w 2024 roku trzy koncerty. W czerwcu odwiedzi Gdańsk, Poznań i Chorzów

Daty koncertów w 2024 roku:

  • Polsat Plus Arena Gdańsk - 01.06.2024
  • ENEA Stadion, Poznań - 15.06.2024
  • Stadion Śląski, Chorzów - 22.06.2024

Podsiadło: koncert na Polsat Plus Arena Gdańsk: BILETY

Jak podaje strona ebilet.pl, przedsprzedaż biletów na stadionowe koncerty w Dawida Podsiadło w serwisie eBilet rozpocznie się już 30 sierpnia o godzinie 12:00 i potrwa do 23:59 lub do wyczerpania specjalnej puli. Dostępne w tym czasie wejściówki będą mogli zakupić jedynie klienci Allegro posiadający usługę Allegro Smart! Wiemy już, że ceny biletów na koncert Dawida Podsiadło w Gdańsku rozpoczynają się od 109 zł.

Regularna sprzedaż biletów rozpocznie się 31 sierpnia o godzinie 12:00 również na eBilet. 

Dawid Podsiadło nie miał łatwych początków. Jego droga do kariery była kręta
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE