Co robić w Trójmieście w weekend 21-23.05.2021? [ZDJĘCIA, PRZEGLĄD]

2021-05-21 12:54

Majowy weekend może być ciekawy nawet jeżeli nie dopisze nam pogoda. Może ciekawa wizyta w muzeum, impreza w plenerze albo spokojny wieczór w kinie? Jest sopor ciekawych propozycji na weekend 21-23.05.2021 w Trójmieście. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie co, gdzie i kiedy robić!

Maj to miesiąc, w którym stopniowo wracamy do życia gospodarczego i imprezowego po pandemii. Wracają wydarzenia plenerowe, otwarte są już ogródki na świeżym powietrzu, restauracje, kina, teatry i wiele innych. Choć funkcjonują w reżimie sanitarnym, to po zimowo-wiosennym lockdownie wielu z nas pragnie w końcu „wyjść do ludzi” i rozerwać się po czasie spędzonym w domu – bez rozrywki, koncertów, kultury i innych atrakcji!

Raport z anteny 21.05, godz.10

Co robić w Trójmieście i okolicach w ten weekend? Sprawdźcie nasz przegląd imprez na dni 21, 22 i 23 maja – najciekawsze miejsca i wydarzenia, które możecie odwiedzić. Nie zapomnijcie również wpaść na nasz profil Eska News Trójmiasto w mediach społecznościowych i podzielić się w komentarzach swoimi zdjęciami z weekendu. Prześlijcie je nam w komentarzu, wiadomości prywatnej na FB lub mailem na online@grupazpr.pl!

Kliknij zdjęcie poniżej lub na samej górze artykułu, aby przejść do galerii.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE