Bystrzaki w Biedronce za darmo. Musisz spełnić jeden warunek

2022-12-09 11:31
Bystrzaki w Biedronce za darmo. Musisz spełnić jeden warunek
Autor: Wikimedia/ Instagram

Akcja promocyjna Bystrzaków w Biedronce dobiegła końca. Jak się jednak okazuje, dużo maskotek zostało jeszcze w magazynach. W związku z tym, sieć znanych sklepów postanowiła zmienić nieco zasady i rozdać je najszybciej jak się da swoim klientom. Zasady są naprawdę proste.

Od jakiegoś czasu w Biedronce pokazują się promocyjne maskotki. Był Gang Świeżaków, Swojaków i potem wiele innych. Ostatni przyszedł czas na Gang Bystrzaków. Aby zdobyć sklepową maskotkę trzeba było zbierać naklejki i robić przy tym spore zakupy. Jednak od poniedziałku (5 grudnia) zasady te uległy zmianie. We wszystkich sklepach w Polsce można uzyska za darmo zabawki.

Oferta promocyjna z Bystrzakami już się zakończyła. Ale maskotki nadal są. Mają być rozdawane we wszystkich sklepach sieci Biedronka tylko przez kilka dni, konkretnie do najbliższej niedzieli 11 grudnia. A przypomnijmy, że ta jest niedzielą handlową. Pluszaki już znikają z półek, dlatego warto wybrać się po nie jak najprędzej.

Bystrzaki w Biedronce za darmo. Zasady

Każdy klient, który chce uzyskać Bystrzaka za darmo jest zobowiązany do zrobienia zakupów o wartości wynoszącej minimum 199 zł, ponadto trzeba jeszcze mieć ze sobą kartę lojalnościową Moja Biedronka. Po spełnieniu tych warunków można dostać maskotkę w gratisie. Na jednego klienta przypada jeden pluszak dziennie.

W kwocie 199 zł za zakupy nie mogą znajdować się następujące produkty: napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, preparaty do początkowego żywienia niemowląt, doładowania do telefonów, karty podarunkowe i doładowania kart podarunkowych.

Biedronka - MEGA promocje. Napoje za DARMO, szynka za 1,50 zł, jabłka za 2 zł
Źródło: Bystrzaki w Biedronce za darmo. Musisz spełnić jeden warunek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE