14-latka urodziła dziecko. Noworodek miał ranę ciętą szyi

2022-09-27 12:18
Zdjęcie ilustracyjne
Autor: Pixabay 15-latka urodziła dziecko. Noworodek miał ranę ciętą szyi

14-latka z województwa Pomorskiego trafiła do szpitala w Chojnicach. Dziewczyna w poniedziałek urodziła dziecko w domu. Noworodek również trafił do placówki. Dziecko miało ranę ciętą szyi.

O sprawie poinformował tygodnik "Czas Chojnic". W poniedziałek, w godzinach porannych nastolatka urodziła w domu dziecko. Dziewczyna została przewieziona do szpitala w Chojnicach.

Ranny noworodek musiał trafić do Kliniki Chirurgii Dziecięcej w Gdańsku.

"Noworodek był wydolny oddechowo i krążeniowo z raną ciętą szyi. Z matką nie ma logicznego kontaktu. Kobieta została zaopatrzona ginekologicznie. Jest pod opieką psychiatry i psychologa"  - dodał Wroński.

Na razie nie wiadomo jednak, jak doszło do powstania rany ciętej szyi u dziecka. Nie jest póki co wyjaśnione, czy był to wypadek czy umyślne działanie. Sprawą zajęła się policja. Ze względu na to, że matka dziecka jest osobą niepełnoletnią, poinformowany został również człuchowski sąd rodzinny. "Prokurator w Człuchowie prowadzi postępowanie w sprawie obcowania płciowego z małoletnią poniżej 15 roku życia" - informuje "Czas Chojnic".

Poważny wypadek z udziałem hulajnogi
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE