Walentynki Artus

i

Autor: Dwór Artusa Zabawa walentynkowa razem z Dworem Artusa w Domu Muz!

Walentynki na wesoło! Dwór Artusa ze świetną ofertą dla najmłodszych

2023-02-10 13:12

Dwór Artusa zaprasza na zabawę "Walentykni na wesoło", która odbędzie się 14 lutego w swojej filii, czyli w Domu Muz. Na dzieciaki czeka świetna zabawa - tańce, walentynkowe zabawy oraz zagadki i łamigłówki. Chwilę dla siebie znajdą także opiekunowie!

Dwór Artusa zaprasza najmłodszych na zabawę "Walentynki na wesoło", która odbędzie się 14 lutego, o godzinie 18.00 w Domu Muz przy ulicy Poznańskiej 52. Najmłodsi mogą spodziewać się wielu atrakcji m.in. szalonych tańców, zabaw walentynkowych oraz zagadek i łamigłówek. Opiekunowie również znajdą coś dla siebie. Organizator zapowiada możliwość udania się na randkę albo spędzenia miło czasu  w kąciku kawowo-herbacianym.

Na zabawę walentynkową obowiązują bilety TUTAJ! Koszt biletu to 15 zł. Cena jest zatem niezwykle przystępna!

Co o zapowiadanej zabawie piszą sami organizatorzy?

Będzie to wspaniała okazja do wytańczenia się na parkiecie, udziału w szalonych zabawach ruchowych, rozwiązania paru łamigłówek, a także rozmowy o życzliwości i nie uczuciach - podał na swojej stronie Dwór Artusa.

Całe wydarzenie poprowadzą Aurelia Wojtalewicz oraz Joanna Łagan, świetne edukatorki i animatorki kultury. Wszystkie niezbędne materiały będą zapewnione na miejscu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE