Turnieje w plażowej piłce siatkowej zapowiada w tym roku CSiR Olender

2022-01-20 12:17

Jeżeli kochacie plażową piłkę siatkową – to mamy dla Was dobre wiadomości. Oprócz toruńskiej Plaży Gotyku, organizację zawodów w randze mistrzowskiej zapowiada podtoruńskie Centrum Sportu i Rekreacji Olender w Wielkiej Nieszawce.

Pomimo, że większość elementów techniki występuje zarówno w hali, jak i na plaży, to jednak piłka siatkowa - plażowa posiada odrębne, zmodyfikowane przepisy gry. Ta, odbywa się na otwartej przestrzeni, a dodatkową trudność stanowi tor lotu piłki lub też nieoczekiwane zmiany jej prędkości i kierunku spowodowane wiatrem.​ Oprócz rozgrywek wojewódzkich – także w tym roku nie zabraknie tych, sygnowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Olender jest już po rozmowach w tej sprawie i raczej pewna jest organizacja co najmniej czterech wydarzeń na najwyższym poziomie – informuje prezes, Piotr Ratke.

Turnieje w plażowej piłce siatkowej zapowiada w tym roku CSiR Olender

Jesteśmy niemal na półmetku białego szaleństwa. Do 30 stycznia trwają w Toruniu ferie zimowe. Miasto przygotowało szereg atrakcji – od wielkich ślizgawek na Tor-Torze i lodowisku pod chmurką Na Skarpie, po zajęcia w Miniaquaparku i Aqua Toruń z nauką pływania, zajęcia na Orlikach i Ergometrach, grę w tenisa ziemnego i stołowego oraz wielkie kibicowanie toruńskim drużynom: koszykówki, siatkówki, czy hokeistom. Ofertę przygotowały też placówki takie, jak Dom Harcerza, MDK, Młyn Wiedzy, czy Toruńska Agenda Kulturalna i Muzeum Okręgowe. Nie brakuje zajęć za okazaniem legitymacji, ale też te, biletowane – są na miarę portfeli rodziców. I młodsi, i nieco starsi – mogą m.in. skorzystać z oferty podtoruńskiego Centrum Sportu i Rekreacji Olender w Wielkiej Nieszawce. Zaprasza prezes, Piotr Ratke.

Ferie zimowe w Toruniu niemal na półmetku

Wraz z województwem kujawsko-pomorskim w tym samym czasie ferie mają lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie i wielkopolskie. Pełen program ferii zimowych, które w Toruniu trwają do 30 stycznia znajdziecie na stronach magistratu – TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE