Wrocław. Potrącił kobietę na pasach i uciekł z miejsca wypadku. Rodzina prosi o pomoc!

i

Autor: pixabay.com Wrocław. Potrącił kobietę na pasach i uciekł z miejsca wypadku. Rodzina prosi o pomoc!

Tragiczny wypadek na ul. Olsztyńskiej w Toruniu. Nie żyje 68-latka

2021-11-29 15:11

Tragiczny wypadek na ulicy Olsztyńskiej. 68-letnia kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych. Poszkodowana zmarła w szpitalu. Sprawą zajmuje się toruńska policja.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (26.11.) około godziny 21:00. Dyżurny toruńskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące potrącenia na przecięciu ulic Olsztyńskiej i Barwnej.

- Z ustaleń policjantów skierowanych na miejsce wynika, że kierowca chevroleta cruza jadący ul. Olsztyńską od strony ul. Lube,  na skrzyżowaniu z ul. Barwną na prawidłowo oznakowanym i wydzielonym przejściu dla pieszych nie ustąpił pierwszeństwa 68 - letniej kobiecie. Wtedy doszło do potrącenia - poinformowała podinsp. Wioletta Dąbrowska z toruńskiej policji

Poszkodowana kobieta została zabrana do szpitala, jednak niestety nie udało się jej uratować. Policjanci, którzy byli na miejscu zbadali także 57-letniego kierowce. Mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Teraz śledczy będą ustalać okoliczności tego wypadku. Jeśli byliście świadkami tego zdarzenia lub macie inne istotne informacje, które mogą okazać się niezbędne w tej sprawie - zgłoście się do Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Można to zrobić pod numerami telefonów, które przekazujemy poniżej.

  • 47 754 26 07
  • 47 754 21 69
  • 47 754 23 68
  • 47 754 23 69
Sonda
Czy korzystasz z aplikacji do informowania, ostrzegania innych kierowców przed różnymi zdarzeniami drogowymi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE