Tour de Michał Zaleski. Prezydent Torunia jedzie na spotkania z Wami!

2020-02-10 11:03
Tour de PMT
Autor: www.torun.pl Michał Zaleski spotka się z mieszkańcami!

Za tydzień, w poniedziałek (17.02) – startuje coroczne tourne prezydenta Torunia, Michała Zaleskiego z mieszkańcami. Gospodarska podróż po mieście potrwa do 24 marca. Zebrania osiedlowe z udziałem Prezydenta Torunia, to doskonała okazja do rozmowy o potrzebach i pomysłach torunian, związanych z funkcjonowaniem miasta.

Obok prezydenta, w spotkaniach uczestniczą także dyrektorzy i przedstawiciele wydziałów urzędu miasta oraz spółek komunalnych. Na spotkaniach omawiany jest budżet miasta, realizowanych i planowanych inwestycji. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, spotkania będą się składać z dwóch części. Pierwsza to warsztaty tematyczne przy stolikach - zawsze od godz. 17.00, a druga - wspólne spotkanie, zawsze od godziny 18.00. W jego trakcie przewidziano prezentacje informacyjne oraz dyskusję.

Rozmowy przy stolikach odbywają się z udziałem szefów działów urzędu lub innych jednostek miejskich zajmujących się daną tematyką, w miarę możliwości uczestniczą w nich także prezydent lub jego zastępcy. W tym roku przy stolikach będziemy rozmawiać:

o drogach i komunikacji miejskiej (MZD, WGK)

o środowisku, zieleni i jakości powietrza (WŚiE, BOM, SM)

o organizacji ruchu na czas remontu mostu drogowego im. J. Piłsudskiego (MZD, WGK)

Podczas tegorocznych spotkań o godz. 17:00 będą się rozpoczynać także specjalne warsztaty ekologiczno-przyrodnicze dla dzieci ze szkół podstawowych, na które obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne pod numerem 56 611 86 81 lub mailowe na adres: wksii@um.torun.pl.

Program tegorocznych spotkań znajdziecie w serwisie miejskim - na www.torun.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE