Toruń. Włamywacz ukrył się w garderobie! Policjanci znaleźli przy nim narkotyki

2022-11-25 16:08

Kryminalni z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali 34-latka, który przez balkonowe drzwi włamał się do jednego z mieszkań przy ul. Polnej. Policjanci dzięki doskonałemu rozpoznaniu ustalili jego dane i zatrzymali w jego miejscu zamieszkania. By uniknąć odpowiedzialności mężczyzna podczas wizyty policjantów ukrył się w garderobie.

W środę (23.11) policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali 34-latka podejrzanego o włamanie do mieszkania. Do tego zdarzenia doszło dwa dni wcześniej. Sprawca sforsował drzwi balkonowe w jednym z mieszkań przy ul. Polnej. Po wejściu skradł z niego dwa laptopy, komputer stacjonarny, odzież i drobne wyposażenie. Funkcjonariusze dzięki doskonałemu rozpoznaniu ustalili jakim pojazdem poruszał się włamywacz. Tak wpadli na trop 34-latka.

Kryminalni ustali również miejsce jego pobytu. Kiedy pojawili się pod drzwiami jego mieszkania ten nie otworzył im drzwi. Policjanci siłowo otworzyli drzwi podejrzewając, że mężczyzna jest w środku. Kiedy funkcjonariusze weszli do lokalu początkowo myśleli, że mężczyzny nie ma jednak w domu. Spokoju nie dawał im jednak ciepły obiad, który stał na stole. Wtedy postanowili jeszcze raz dokładniej przeszukać lokal.

Okazało się, że w sypialni jest duże lustro, a za nim jest garderoba. To właśnie tam skrył się 34-latek. Podczas przeszukania kryminalni odnaleźli również woreczki z kilkoma gramami amfetaminy i cześć ze skradzionego z mieszkania sprzętem elektronicznym. Mężczyzna trafił prosto do policyjnej celi. Już usłyszał zarzuty za włamanie i posiadanie narkotyków. Był już wcześniej karany za tego typu przestępstwa, więc będzie odpowiadał jako recydywista. Prokurator zdecydował, by do zakończenia postępowania objąć go policyjnym dozorem.

Teraz 34-latkowi może grozić do 15 lat więzienia.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE