Toruń. Niszczyli bombki i ozdoby na starówce. Teraz słono za to zapłacą!

2022-11-30 14:46
Wandale na starówce
Autor: Straż Miejska/zdjęcie poglądowe Wandale zostali zatrzymani

W miniony weekend, gdy otwarto jarmark bożonarodzeniowy na Rynku Staromiejskim, doszło też do aktu wandalizmu. Dwoje młodych chłopców postanowiło zniszczyć kilka ozdób świątecznych, które upiększyły starówkę. Wandalami zajął się patrol straży miejskiej.

Dwóch 18-latków zostało zatrzymanych w miniony weekend na starówce za wandalizm. Oboje dopuścili się niszczenia ozdób świątecznych, które upiększają stare miasto zimą. Świąteczne akcenty musiały wyjątkowo przeszkadzać młodym szkodnikom. Oprócz niszczenia świątecznych dekoracji postanowili też część z nich ukraść!

Całe zdarzenie było obserwowane przez monitoring miejski, którego operator wezwał patrol straży miejskiej. Strażnicy zatrzymali młodych mężczyzn. 18-latkowie przyznali się do dewastowania ozdób i próby kradzieży. Teraz będą musieli zapłacić za zniszczone obiekty. Niechybnie ich wydatki w okresie przedświątecznym wzrosną, bardziej niż tego oczekiwali.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE