Tak wygląda 13. edycja Bella Skyway Festival w Toruniu

2022-08-17 6:39

Ruszyła kolejna odsłona Bella Skyway Festival w Toruniu. Od godziny 20:30 do północy wszyscy chętni będą mogli oglądać świetlne instalacje, które zostały stworzone przez artystów z całego świata. Sprawdziliśmy jak wyglądają na żywo.

Festiwal zajmuje 3 strefy.  W Dolinie Marzeń zobaczymy nadesłane prace przez artystów z całego świata. Okolice Placu Rapackiego to raj dla najmłodszych. Ten teren opanowały Anooki, które możemy kojarzyć z poprzednich edycji. Pojawiają się na mappingu na Collegium Maximum, zobaczymy je także w 3D - jako kilkumetrowe postacie, które zwisają z "harmonijki" oraz hasają w okolicach Alpinarium. Trzecią strefą, gdzie imprezy jeszcze nie było jest Muzeum Etnograficzne. Tam klimatyczne chaty spotykają się z świetlnymi projekcjami. Całą mapkę, wraz z wydarzeniami towarzyszącymi znajdziecie poniżej.

Więcej na temat spraw organizacyjnych w trakcie 13. edycji Bella Skyway Festival, czyli parkingów buforowych, dojazdów oraz organizacji ruchu na ten czas znajdziecie w naszym artykule poniżej. Przypomnijmy, że impreza potrwa do 20 sierpnia.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE