Tak nie pojedziemy! Zmiany na Bydgoskim w weekend

2021-10-20 22:54
Tak nie pojedziemy! Zmiany na Bydgoskim w weekend
Autor: Google Street View

To kolejna zmiana dla kierowców i pasażerów na Bydgoskim Przedmieściu. W najbliższy weekend musimy przygotować się na utrudnienia.

Trwają prace przy wymianie torowiska w ciągu ul. Bydgoskiej. W związku z tym, MZK zapowiedziało czasowe zamknięcie skrzyżowania ul. Bydgoskiej z ul. Reja. Od soboty do poniedziałku (23-25 października) musimy się przygotować, żeby jadąc w kierunku centrum omijać ul. Bydgoską. Zamknięcie ruchu nastąpi w sobotę o godzinie 6:00. W poniedziałek o tej samej porze kierowcy wrócą na standardową trasę. MZK proponuje następującą trasę objazdu:

Tak nie pojedziemy! Zmiany na Bydgoskim w weekend
Autor: OpenStreetMap

Należy jednak pamiętać, że w ciągu ul. Broniewskiego również trwają prace remontowe. Ruch jest tam utrzymany, jednak wprowadzono ograniczenie prędkości do 30 km/h, a nawierzchnia jest bardzo nierówna.

Ten sam objazd będzie dotyczył pasażerów linii autobusowej nr 53. W sobotę i niedzielę autobusy będą zaczynać trasę na przesuniętym przystanku Plac Skalskiego. Będzie on umieszczony na ul. Broniewskiego, na przeciwko pasażów handlowych.