"Suweren przyszedł na kontrole". Weszli do toruńskiego szpitala bez maseczek [AUDIO, WIDEO]

2021-03-29 12:20
Suweren przyszedł na kontrole. Weszli do toruńskiego szpitala bez maseczek [AUDIO, WIDEO]
Autor: Magdalena Witt-Ratowska/Radio Eska Szpital Miejski w Toruniu

Wtargnęli do szpitala bez maseczek, by pokazać, że epidemii koronawirusa nie ma. Nagranie z toruńskiej placówki miejskiej przy ulicy Batorego obiegło internet. Sprawę skomentował prezydent miasta.

Na nagraniu, które udostępniono na profilu WOLNI MY widzimy grupę około 4 osób - 3 mężczyzn oraz kobietę, którzy spacerują po Specjalistycznym Szpitalu Miejskim w Toruniu. Na pytanie co robią w placówce bez maseczki - odpowiadają, że "suweren przyszedł skontrolować nasz szpital". Osoby, które pojawiły się w lecznicy przeszły przez oddziały tj. Chirurgia i Onkologia, Rehabilitacji Neurologicznej i Intensywnej Terapii Medycznej i Anestezjologii. Nie weszli na oddział, gdzie hospitalizowani są pacjenci ze stwierdzonym COVID-19. Poniżej znajdziecie całe nagranie, które opublikowano w piątkowy wieczór na facebooku.

Sprawę skomentował prezydent Torunia Michał Zaleski

Do tematu będziemy wracać.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Koronawirus w akademikach UTP w Bydgoszczy. Zakażenie u ponad 30 studentów
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE