Startuje Mikrowsparcie. W tym roku 500 złotych

2021-10-14 8:12
Startuje Mikrowsparcie. W tym roku 500 złotych
Autor: www.torun.pl Nagrodzonych zostanie 10 projektów

Jesteś osobą kreatywną, lubisz tworzyć, malować, śpiewać i masz zacięcie edukatorskie? Właśnie ruszył nabór do konkursu Mikrowsparcie 2021, którego efektem będą wydarzenia i kulturalne inicjatywy skierowane do mieszkańców Torunia.

Konkurs Mikrowsparcie skierowany jest do osób działających w obszarze kultury i edukacji kulturalnej, w tym do: muzyków, plastyków, pisarzy, performerów, nauczycieli i animatorów. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 2 projekty, jednak każdy z nich musi być oddzielnym zgłoszeniem.

Zgłoszenia są przyjmowane do 24 października. Jury wyłoni 10 projektów, z których każdy zostanie nagrodzony kwotą 500 zł. Pieniądze mogą zostać przeznaczone na organizację koncertów, warsztatów, wystaw, spotkań z twórcami i inne działania związane z szeroko pojętą kulturą i edukacją kulturalną. Więcej na stronach Urzędu Miasta Torunia TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE