Rok 2021 rokiem Baczyńskiego, Lema, Norwida i Różewicza [AUDIO, GALERIA]

2021-04-03 12:00

Rok 2021 upływa pod literackim patronatem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Stanisława Lema, Cypriana Kamila Norwida i Tadeusza Różewicza. Z tej okazji, ale i w piętnastą rocznicę utworzenia Dyskusyjnych Klubów Książki – toruńska Książnica Kopernikańska zaprasza na wystawę, wykłady, konkursy i prezentacje multimedialne w dwóch odsłonach: wiosennej oraz na jesieni.

Kto dziś sięga po literaturę Stanisława Lema i dlaczego warto rzucić się w nurt fantastyki naukowej opowiada Anna Tatarzycka-Ślęk z filii Książnicy Kopernikańskiej przy Mickiewicza w Toruniu.

Rok 2021 rokiem Baczyńskiego, Lema, Norwida i Różewicza
DOM po pożarze w Toruniu czeka odbudowa. Czas nagli

Link do spotkań, wystawy, prezentacji i warsztatów znajdziecie na stronie oraz facebookowym profilu Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu.​

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE