Putin boi się hipnozy i broni psychologicznej! Generał-astrolog szefem ochrony rosyjskiego dyktatora

2022-11-21 13:17
Ochrona Putina
Autor: MARTIAL TREZZINI/AFP/East News Ochrona Władimira Putina i strach przed hipnozą.

Od początku inwazji Rosji na Ukrainę reżim Władimira Putina stara się zadbać o maksymalne bezpieczeństwo swojego wodza. Nad bezpieczeństwem krwawego Putina czuwa Rosyjska Federalna Służba Ochrony (dalej: FSO). Ostatnio pojawiły się nowe spekulacje co do bezpieczeństwa rosyjskiego dyktatora.

Ochrona Putina i przewrót pałacowy

FSO poinformowało, że regularnie prowadzone są ćwiczenia na wypadek niepokojów wewnętrznych w Rosji, które miałby na celu obalenie władzy Władimira Putina i jego popleczników z Federalnej Służby Bezpieczeństwa (FSB). Ostatnio poinformowano, że służby przygotowują się do odparcia ewentualnego przewrotu pałacowego, który mógłby wybuchnąć w Moskwie i zagrozić Kremlowi. Studiowane i ćwiczone są różne scenariusze wydarzeń m.in. użycie przez przeciwnika hipnozy lub broni psychologicznej!

Pokazuje to, jak bardzo reżim Putina obawia się o swoją pozycję w Rosji i boi się społeczeństwa. To klasyczny etap odgradzania się dyktatora od ludności, która może wszcząć rewolucję. Co do samej rewolucji – jest na razie płonną nadzieję. Starsi Rosjanie są fanatycznie wpatrzeni w Putina, w młodych ludziach zaś doszczętnie złamano wolę walki i oporu.

Ćwiczenia Służby Bezpieczeństwa

Ćwiczenia obrony Kremla przed ewentualnym przewrotem trwają z przerwami od ponad miesiąca. FSO działa obecnie pod nadzorem generała Aleksandra Komowa, postaci tajemniczej, która znana jest z zainteresowania astrologią oraz zjawiskami paranormalnymi. W putinowskich elitach mówią na niego – „Generał-Astrolog”, a jego nietuzinkowe zainteresowania znajdują odzwierciedlenie w oficjalnych dokumentach planistycznych FSO. Wśród zagrożeń dla Kremla wymienia on m.in. hipnozę lub działania parapsychologiczne, walkę informacyjną oraz oddziaływanie psychologiczne.

Przygotowanie do wojny wewnętrznej

Obecnie FSO prowadzi ćwiczenia w zakresie działań w warunkach wojennych. Rosjanie najwyraźniej obawiają się dalszej eskalacji konfliktu i ewentualnych działań na terytorium Rosji. Służba ma przygotować się także na „zmasowane ataki ideologiczne”. Najprawdopodobniej w Rosji Putina obawiają się, iż wpływ Zachodu na Rosjan może wywołać bunt przeciwko dyktaturze. W tym celu szykowane są jednostki do walki i zabijania własnych obywateli. Już zdążyliśmy przywyknąć do faktu, że dla Rosjan życie ludzkie nie ma żadnej wartości – zarówno obcych, jak i własnych pobratymców. Liczy się tylko władza i wizerunek władzy oraz państwa.

Szansa na zmianę?

Samo obalenie władzy Władimira Putina oraz jego ludzi nie zmieni jeszcze ustroju i modelu państwa. Zmiana będzie możliwa dopiero po odsunięciu i rozbiciu sił skupionych w Federalnej Służbie Bezpieczeństwa (FSB). Tam bowiem działa środowisko, które popiera wojnę oraz imperialny projekt Rosji. Ponadto są to ludzie bardzo majętni i wpływowi, którzy przez ostatnie 30 lat zbudowali niezwykle silne pozycje w całym państwie rosyjskim.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE