Półkolonie

i

Autor: Grzegorz Adamczewski

Solidarni z Ukrainą

"ПРИВІТ ДІТИ”. Będą półkolonie dla dzieci z Polski i Ukrainy

2023-07-14 9:56

W ramach projektu „Cześć dzieciaki, ПРИВІТ ДІТИ” Gmina Miasta Toruń zorganizowała letnie półkolonie dla dzieci z Polski i Ukrainy. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Tegoroczne półkolonie zorganizowane są pod hasłem „Pięknie się różnimy”.

Liczne atrakcje

Dzieci uczestniczyć będą w turnusie tygodniowym w terminie 10-14 lipca 2023 r. Zajęcia odbywać się będą w godzinach 9:00-14:00. W czasie turnusu przewidziane są dwa wyjścia do miejsc kulturalno-edukacyjnych, dzieci mają zapewniony obiad.Półkolonie prowadzone są w siedzibie Stowarzyszenia Dobry Start przy ul. Kwiatowej 43. Liczba miejsc jest ograniczona! Pierwszeństwo mają dzieci niekorzystające z wcześniejszych edycji półkolonii prowadzonych przez Stowarzyszenie.

Wnioski o przyjęcie należy kierować na adres mailowy: [email protected], w treści podając dane dziecka i numer kontaktowy do rodzica/opiekuna. Udział w półkoloniach jest bezpłatny.

Na wzór Harrego Pottera

To nie wszystko! W czasie wakacji, w ramach projektu, odbywać się będą także zajęcia w klubie integracyjnym w soboty w godzinach 10:00-12:30, również w siedzibie Stowarzyszenia Dobry Start. Jego motywem przewodnim jest Harry Potter i nauka czarów! Zapisy pod adresem: [email protected].