Pożar w okolicy galerii handlowej przy Żółkiewskiego. Co się tam stało? [ZDJĘCIA]

2021-05-11 15:02

Czarny, gęsty dym pojawił się około 13.30 w rejonie ulic Wschodniej, widoczny był od strony Żółkiewskiego, także dla pieszych i kierowców na wiadukcie Kościuszki i przede wszystkim parkujących przy galerii handlowej. Okazało się, że paliły się... garaże.

To miejsce, do którego można wjechać od strony ulicy Piotra Curie, zaraz przy Wschodniej. Znajduje się tam ciąg blaszaków i murowanych garaży, wokół swoje siedziby mają też różne firmy i zakłady.

Straż pożarna pojawiła się szybko, w akcji wzięły udział trzy zastępy. Częściowo paliły się dwa garaże, od zewnątrz. Spaleniu uległy za to dwie przybudówki, drewniane, gdzie izolacja była z materiałów z tworzywa sztucznego - poinformował nas kpt. Przemysław Baniecki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. Ogień dotarł także do gałęzi pobliskich drzew.

Nie było zagrożenia dla innych budynków i pojazdów. Trwa wyjaśnianie przyczyny pożaru. 

Strażacy z Drawska Pomorskiego szykują do użytku nowy sprzęt - poduszkowiec!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE