Półfinały i Finał MP w siatkówce plażowej w CSiR Olender

2022-06-08 15:26

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników siatkówki plażowej. Dwa półfinały, ale i finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski odbędą się w Wielkiej Nieszawce pod Toruniem. Organizację zawodów, decyzją Polskiego Związku Piłki Siatkowej otrzymało Stowarzyszenie Olender Beach Volley Club.

To kolejne, po zawodach w randze mistrzostw województwa, które zostaną rozegrane na piasku kompleksu boisk Olendra. Półfinały odbędą się 26-28 czerwca oraz 07-09 lipca, a wielki finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski niemal dwa tygodnie później, 22-24 lipca.

W ten weekend na boiskach kompleksu Olender Beach Volley Club - Wojewódzkiego Ośrodka Siatkówki Plażowej w Wielkiej Nieszawce - startują pierwsze, zatem i historyczne Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Minisiatkówce plażowej Dziewcząt! Pod siatką staną też nieco starsi. Zawody od piątku do niedzieli. Kibice na trybunach bardzo mile widziani. Mówi prezes Stowarzyszenia Olender Beach Volley Club, Marcin Jagodziński.

Półfinały i Finał MP w siatkówce plażowej odbędą się pod Toruniem

Chcesz pomóc w organizacji tych imprez? Zostań wolontariuszem! - zachęca Marcin Jagodziński. Zainteresowani? Formularz zgłoszeniowy znajdziecie w sieci na stronach Olender Beach Volley Club - TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!